Co nas łączy? Jesteśmy kobietami, coachami. Cenimy relacje. Lubimy rozmawiać. Nasze rozmowy nie mają planu. Tematy pojawiają się naturalnie, podczas rozmowy. Po co je nagrywamy? Bo uznałyśmy, że w ten sposób możemy wnieść coś dobrego do życia innych osób, do świata. Nasze rozmowy są autentyczne i bez retuszu. Jeżeli nie masz innego planu, to zapraszamy do posłuchania:) Agata Gebhardt i Anita Michalska

Jak być szczęśliwym?

Szczęście może być na zawsze, ale nie znaczy że będziemy go czuć w każdej minucie naszego życia – to nasze przekonanie, a jakie jest twoje?

Podjęłyśmy wyzwanie od naszej słuchaczki i zmierzyłyśmy się z tematem szczęścia. Nie my pierwsze i nie ostatnie. Bo kto by nie chciał być szczęśliwy? Kto by nie chciał poznać prosty przepis? My bardzo!

Rozmowę przeprowadziłyśmy, jak zawsze bez planu i bez retuszu. W tym nagraniu podzieliłyśmy się naszymi refleksjami, inspiracjami i sprawdzonymi sposobami na szczęście.

Dla nas ono składa się z prostych potrzeb i czynności, zauważania, doświadczania, odczuwania.
A jakie unikalne składniki tworzą twoją mieszankę szczęścia?

Zapraszamy do posłuchania i podzielenia się swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami! Bo szczęście mnoży się przez dzielenie. :)

 Agata Gebhardt i Anita Michalska 

 

Share | Download(Loading)
Podbean App

Play this podcast on Podbean App