Co nas łączy? Jesteśmy kobietami, coachami. Cenimy relacje. Lubimy rozmawiać. Nasze rozmowy nie mają planu. Tematy pojawiają się naturalnie, podczas rozmowy. Po co je nagrywamy? Bo uznałyśmy, że w ten sposób możemy wnieść coś dobrego do życia innych osób, do świata. Nasze rozmowy są autentyczne i bez retuszu. Jeżeli nie masz innego planu, to zapraszamy do posłuchania:) Agata Gebhardt i Anita Michalska

Macie swoje Miejsce na Ziemi? Takie, które Was karmi, otula, gdzie
czujecie się ‘u siebie’? A może chcecie mieć? My mamy to szczęście, że mamy! My, czyli czerstwe baby z własnym kawałkiem ziemi;) Siedząc, każda w swoim Miejscu, rozmawiałyśmy.
To nagranie nie jest perfekcyjne. Bo przecież miało być 'na próbę';) Ale uznałyśmy, że ta rozmowa jest dobra, w znaczeniu, że może też wnieść coś dobrego do czyjegoś życia. A to co dobre, ma dla nas wartość.
Tak, że serdecznie zapraszam Was do wysłuchania mojej rozmowy z Agnieszką Szajnogą – Flejszar, psycholożką, mamą dwóch synów i dwóch córek (adoptowane Amstaffki), żoną, wiedźmą (od wiedzenia więcej), właścicielką Siedliska, czerstwą babą:).
Usłyszycie piękną historią o zakochaniu się w Kobyłce. O miłości, o zaufaniu. O poszukiwaniu zwieńczonym znalezieniem swojego miejsca, czyli ogrodu z domem (ta kolejność ma znaczenie!). W opowieści Agnieszki, znajdziecie dużo cennych refleksji i przemyśleń: jak podążać za tym co woła, jak przekonać bliskie osoby do tego co dla nas ważne. Jest też o tym – po co się kłócić w związku i jak:)

Zapraszamy Was na 39 minut dobrej rozmowy, jak zawsze bez planu i bez retuszu.
Wybrałyśmy dobre, ale czy dobrze? Zostawiamy to Waszej ocenie.
Posłuchajcie tej rozmowy w dobrym dla Was miejscu.

Jeśli ta „próba” Wam się spodoba, to dajcie nam znać. Nagramy następną rozmowę już perfekcyjnie;)

Agata Gebhardt i Agnieszka Szajnoga-Flejszar

Share | Download(Loading)
Podbean App

Play this podcast on Podbean App