Co nas łączy? Jesteśmy kobietami, coachami. Cenimy relacje. Lubimy rozmawiać. Nasze rozmowy nie mają planu. Tematy pojawiają się naturalnie, podczas rozmowy. Po co je nagrywamy? Bo uznałyśmy, że w ten sposób możemy wnieść coś dobrego do życia innych osób, do świata. Nasze rozmowy są autentyczne i bez retuszu. Jeżeli nie masz innego planu, to zapraszamy do posłuchania:) Agata Gebhardt i Anita Michalska

Jaką ja jestem kobietą?

Temat kobiecości jest cały czas na topie. Dyskutujemy o tym, czym ona jest, a czym nie jest. Atrybuty przynależne do danej płci stają się coraz bardziej umowne i zacierają się nam granice, między tym co męskie i kobiece. Można się pogubić. 

Ludzie kategoryzują to kim jesteśmy i jakie jesteśmy. Warto tego też posłuchać, bo tam może być sporo cennych informacji. Jednak bez osadzenia w naszej tożsamości, możemy łatwo ulegać modom, trendom, zgubić kawałek siebie i swojego rozumienia, czym ta kobiecość jest dla mnie. 

Dlatego zapraszamy cię do odpowiedzenia  sobie szczerze na parę pytań:

  • Z czym ja się identyfikuję będąc kobietą?
  • Co powoduje, że czuję się kobietą?
  • Czy podążam za modą, czy za sobą?

Jeśli nie mamy kontaktu z naszą kobiecością, to często ją ukrywamy lub nadmiernie nią epatujemy albo używamy do rozgrywek w relacjach. A czasem to ona nami nieświadomie zarządza. 

Dzieje się tak u Ciebie?

Może to oznaczać dobry czas, żeby zaprzyjaźnić się ze swoją wersją kobiecości - świadomie i intencjonalnie.
Serdecznie zapraszamy do wysłuchania naszej rozmowy – może tam znajdziesz inspiracje dla siebie, odkrycia: „aha” lub „też tak mam!”.

Tym razem rozmawiamy, jak kobieta z kobietą, czyli bez planu i bez retuszu! Jak zawsze :)
Agata Gebhardt i Anita Michalska 

Share | Download(Loading)
Podbean App

Play this podcast on Podbean App