Co nas łączy? Jesteśmy kobietami, coachami. Cenimy relacje. Lubimy rozmawiać. Nasze rozmowy nie mają planu. Tematy pojawiają się naturalnie, podczas rozmowy. Po co je nagrywamy? Bo uznałyśmy, że w ten sposób możemy wnieść coś dobrego do życia innych osób, do świata. Nasze rozmowy są autentyczne i bez retuszu. Jeżeli nie masz innego planu, to zapraszamy do posłuchania:) Agata Gebhardt i Anita Michalska

Konflikty w relacjach

Lubicie wchodzić w konflikty, czy ich unikacie? Jakie są Wasze strategie?
Podczas konfliktów możemy tracić kontrolę nad emocjami, ponieważ wychodzimy ze strefy komfortu. Często też w ten sposób wymuszana jest na nas zmiana dotychczasowego działania, myślenia, reagowania. Co nie jest przyjemne.

Konflikty są wpisane w nasz zdrowy rozwój i relacji, w których jesteśmy. Mówi się o tym, że dopóki ludzie się kłócą to znaczy, że im zależy, a porozumienie bez słów nie istnieje bez…konfliktów.
Czy można przeżyć wspólnie 30 lat bez konfliktu, a nawet 5 lat? My uważamy, że nie – ale może komuś z Was się udało, to chętnie posłuchamy jak to zrobiliście!

Niechęć, niepewność, dyskomfort,  irytacja, podejrzliwość, przypisywanie złych intencji, tworzenie negatywnych historii o drugiej osobie – znacie to? Reagujecie?  Konflikt nie od razu jest zwerbalizowany, warto więc wypracować sobie system wczesnego reagowania. 

Jak przenieść kłótnię o niepozmywane naczynia na głębszy poziom niż dno zmywarki?
Zapraszamy do posłuchania naszej rozmowy jak zawsze bez planu i bez retuszu, a tym razem też bez konfliktu:) Agata Gebhardt i Anita Michalska 

 

Share | Download(Loading)
Podbean App

Play this podcast on Podbean App