Co nas łączy? Jesteśmy kobietami, coachami. Cenimy relacje. Lubimy rozmawiać. Nasze rozmowy nie mają planu. Tematy pojawiają się naturalnie, podczas rozmowy. Po co je nagrywamy? Bo uznałyśmy, że w ten sposób możemy wnieść coś dobrego do życia innych osób, do świata. Nasze rozmowy są autentyczne i bez retuszu. Jeżeli nie masz innego planu, to zapraszamy do posłuchania:) Agata Gebhardt i Anita Michalska

Kiedy Marcin Skwarek, przyjechał do Warszawy, żeby porozmawiać bez planu i bez retuszu, o zarządzaniu zespołem rozproszonym, nie sądziłam, że do czasu publikacji nasza rzeczywistość zmieni się tak szybko i tak bardzo.  Marcin jest wieloletnim project managerem branży IT oraz współwłaścicielem firmy ANTMA IT. Podczas swojej pracy zdobył bardzo wartościowe doświadczenie na temat skutecznego zarządzania zespołami rozproszonymi i postanowił się podzielić z nami tą wiedzą.

Pomimo, że oboje nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, okazuje się, że na dziś jest to jeden z ważniejszych tematów dla managerów: jak zarządzać zespołem rozproszonym?
Firmy, które mogą sobie na to pozwolić, decydują się na pracę zdalną. Jest to jednak dla wielu nowość, nie tylko dla przełożonych, ale też dla pracowników.

- Jak w takim razie kontynuować pracę i efektywnie wykonywać zadania, kiedy nie mamy ze sobą kontaktu bezpośredniego?

- Czy Project Manager ma 5 złotych zasad, które mogą wykorzystać inni managerowie w swojej pracy?

- Jak budować zaufanie w zespole rozproszonym?

- Co powinna zawierać informacja zwrotna, żeby zarządzanie przynosiło oczekiwany wynik?

- Jak możemy unikać opóźnienia w realizacji zadań podczas zdalnej pracy?

Na te i inne pytania szukaliśmy razem z Marcinem odpowiedzi. Serdecznie zapraszam do posłuchania naszej rozmowy bez planu i bez retuszu oraz w nowej odsłonie, ponieważ tym razem bez Agaty Gebhardt. Jak już Agata wspomniała przy ostatnim nagraniu – podjęłyśmy decyzję, aby urozmaicić nasze nagrania i zapraszać gości do rozmów.

Zapraszamy do posłuchania. Mamy nadzieję, że znajdziecie dla siebie inspirację.

Anita Michalska i Marcin Skwarek

Share | Download(Loading)
Podbean App

Play this podcast on Podbean App